wydawnictwa polskie, Marcin Madejski i Tomasz Walkowicz (Narodowy Bank Polski) - Wybrane projek..

Rozpoczęcie: 28-04-2023 18:00
Zakończenie: 11-05-2023 20:00:20

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 11-05-2023 20:00:20
367906
Opis: wydawnictwa polskie, Marcin Madejski i Tomasz Walkowicz (Narodowy Bank Polski) - Wybrane projekty graficzne banknotów Narodowego Banku Polskiego - ze zbiorów numizmatycznych Narodowego Banku Polskiego, Warszawa, brak ISBN
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 157 stron formatu A4, miękka oprawa, bardzo ciekawa praca pokazująca mnóstwo niezrealizowanych projektów banknotów (a także dla porównania te zrealizowane), album zawiera również inne warianty obiegowych banknotów, z których został wybrany tylko jeden do emisji

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 149