Polska, II Mistrzostwa Polski w 1/2 Maratonie, 1976
Zakończenie: 04-05-2023 22:27:40
367968
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), II Mistrzostwa Polski w 1/2 Maratonie, 1976, Warszawa, Aw: Dłoń ze zniczem, z prawej 76, II MISTRZOSTWA POLSKI W 1/2 MARATONIE, Rw: Orzeł, niżej POLSKI ZWIĄZEK / LEKKIEJ ATLETYKI / gałązka, projektował i wykonał Edward Łagowski |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak srebrzony i oksydowany, 60.0 mm, 94.93 g, nakład 120 sztuk, medal czyszczony, uszkodzenia obrzeża, rysy na rewersie |
Literatura: | MMP 76/263, Paszkowycz 30/76 |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 35