Watykan, La Pietà, bez daty (1963)

Rozpoczęcie: 24-04-2023 18:00
Zakończenie: 04-05-2023 22:19:40

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2023 22:19:40
368294
Opis: Watykan - Paweł VI (1963–1978), La Pietà, bez daty (1963), Aw: Popiersie papieża w lewo, PAVLVS VI PONT.MAX., Rw: Rzeźba Michała Anioła - Pietà watykańska, MICHELANGELO LA PIETA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 800, 30.3 mm, 14.08 g, na rewersie nabita punca, ciemna, miejscowa patyna

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 62