Francja, Medal pamiątkowy za kampanię włoską 1859 (Médaille commémorative de la campagne d'Italie de 1859), po 1859

Rozpoczęcie: 24-04-2023 18:00
Zakończenie: 04-05-2023 22:16:40

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2023 22:16:40
367888
Opis: Francja - Napoleon III (1852–1870), Medal pamiątkowy za kampanię włoską 1859 (Médaille commémorative de la campagne d'Italie de 1859), po 1859, Głowa Napoleona III w lewo, niżej sygnatura BARRE, NAPOLEON III - EMPEREUR, całość w wieńcu, na stronie odwrotnej MONTEBELLO / PALESTRO / TURBIGO / MAGENTA / MARIGNAN / SOLFERINO, w otoku CAMPAGNE D'ITALIE - 1859, całość w wieńcu, przy uszku nabita punca
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 30.7 mm, 14.96 g
Literatura: Barac 252a

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 65