plomba, XVII w. (?)

Rozpoczęcie: 24-04-2023 18:00
Zakończenie: 04-05-2023 22:15:20
plomba, XVII w. (?)

plomba, XVII w. (?)

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2023 22:15:20
368295
Opis: plomba, XVII w. (?), Gdańsk, Aw: Ukoronowany herb Gdańska, po bokach dwa sztychy, legenda, Rw: Fragment napisu w 3 wersach: ...ICVM / ...TATIS / ...ANEN
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ołów, 41.9 mm, 22.05 g, wygięta, niewielkie pęknięcia

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 98