Niemcy, talar, 1612 GM

Rozpoczęcie: 24-04-2023 18:00
Zakończenie: 04-05-2023 21:58:00
Niemcy, talar, 1612 GM

Niemcy, talar, 1612 GM

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2023 21:58:00
367881
Opis: Niemcy - Mansfeld - linia Bornstädt - Bruno II, Wilhelm I, Jan Jerzy IV i Wolrath VI (1586–1615), talar, 1612 GM, Eisleben, Aw: Tarcza herbowa, nad którą hełmy z labrami i klejnotami oraz data, BRVNO SENI WILH HA GE VOLRAT P; Rw: Święty Jerzy na koniu przebijający włócznią smoka, COMI E DOMI I MANSFE NOB DO I H
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.02 g, kolorowa patyna
Literatura: Davenport 6919, Tornau 155

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 66