Polska, 20 złotych, 2005
Zakończenie: 04-05-2023 21:20:00
Polska, 20 złotych, 2005
367825
Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 2005, Warszawa, Tadeusz Makowski (1882–1932) |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 28 x 40 mm, srebro próby 925, nakład 70.000 sztuk, bite stemplami lustrzanymi, patyna, moneta w bankowej, zielonej ramce ale bez kapsla |
Literatura: | Parchimowicz 976 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 20