Polska, 20 złotych, 2004
Zakończenie: 04-05-2023 21:19:40
Polska, 20 złotych, 2004
367737
| Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 2004, Warszawa, Stanisław Wyspiański 1869–1907 |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | 40 x 28 mm, srebro próby 925, wybite stemplami lustrzanymi, nakład 80.000 sztuk, miejscowa patyna, moneta bez pudełka |
| Literatura: | Parchimowicz 938 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 54