Polska, trojak, 1765

Rozpoczęcie: 24-04-2023 18:00
Zakończenie: 04-05-2023 20:49:00
Polska, trojak, 1765

Polska, trojak, 1765

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2023 20:49:00
368055
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - miasto Toruń, trojak, 1765, Toruń, gwiazdą rozpoczynającą napis na rewersie, duże cyfry daty, poniżej tarczy miejskiej inicjały mincerza mennicy S-B (Szymona Brückmana)
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: moneta wyczyszczona, patyna
Literatura: CNCT 1813, Iger T.65.1.b (R3), H-Cz. 3047, Parchimowicz SAP 202.b

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 71