Polska, czworak, 1568

Rozpoczęcie: 24-04-2023 18:00
Zakończenie: 04-05-2023 20:34:20
Polska, czworak, 1568

Polska, czworak, 1568

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2023 20:34:20
368017
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, czworak, 1568, Wilno, końcówki napisów L / LITV, tarcze herbowe z głębokimi wcięciami
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: uszkodzenia powierzchni awersu
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 10SA58-4 (R), Kop. 3313 (R1)

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 45