Niemcy, grosz (Schwertgroschen), bez daty (1461–1464)

Rozpoczęcie: 24-04-2023 18:00
Zakończenie: 04-05-2023 20:19:20

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2023 20:19:20
368091
Opis: Niemcy - Saksonia - Fryderyk II (1428–1464), grosz (Schwertgroschen), bez daty (1461–1464), Freiberg, Aw: Krzyż liliowaty w czwórłuku, w zewnętrznych kątach CRV, (tarcza ze skrzyżowanymi mieczami) (tarcza z poziomymi pasami) F (pierścień) W (pierścień) DCI (pierścień) GRATIA (pierścień) TVRInG (pierścień) LAnG, Rw: Lew w lewo z tarczą ze słupami, (trójlistek) GROSSVS (pierscień) MARCh (pierścień) MISnENSIS
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.74 g, stara patyna
Literatura: Krug 1093/3

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 42