Celtowie, płacidło (proto pieniądz), ok. IV–II w. pne

Rozpoczęcie: 24-04-2023 18:00
Zakończenie: 04-05-2023 20:12:40

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2023 20:12:40
368301
Opis: Celtowie, płacidło (proto pieniądz), ok. IV–II w. pne
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 39.9 mm, 22.21 g, osiem wypustek na krążku

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 482