Bojowie, 1/8 statera (?), ok II–I w. pne

Rozpoczęcie: 24-04-2023 18:00
Zakończenie: 04-05-2023 20:12:00

Cena wylicytowana: 3 100 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2023 20:12:00
368306
Opis: Bojowie, 1/8 statera (?), ok II–I w. pne, Aw: Twarz? na wprost, Rw: Nieregularny garb
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: elektron, 9.2 mm, 0.81 g, bardzo rzadki lub nieznany (?)

Cena końcowa: 3 100 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 177