wydawnictwa polskie, Kulesza-Damaziak Beata, Zgódka-Bilous Michalina – Mennica Polska 250 lat, ..
Zakończenie: 04-05-2023 20:08:20
367907
Opis: | wydawnictwa polskie, Kulesza-Damaziak Beata, Zgódka-Bilous Michalina – Mennica Polska 250 lat, Warszawa 2016, ISBN 9788391048801 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 101 stron formatu A4, oprawa twarda, jubileuszowy album na 250-lecie Mennicy Warszawskiej |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 22