wydawnictwa polskie, Horoszko Genowefa (red.) – Najnowsze badania nad numizmatyką i sfragistyką..
Zakończenie: 04-05-2023 20:08:00
367903
Opis: | wydawnictwa polskie, Horoszko Genowefa (red.) – Najnowsze badania nad numizmatyką i sfragistyką Pomorza Zachodniego. Materiały z konferencji 50 lat Działu Numizmatycznego Muzeum Narodowego w Szczecinie, Szczecin 2004, ISBN 8386136502 |
Stan zachowania: | I/II, Uncirculated / Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 264 strony + 38 tablic, format B5, miękka oprawa, zbiór artykułów odnoszących się do numizmatyki i sfragistyki pomorskiej |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 29