wydawnictwa polskie, Horoszko Genowefa (red.) – Najnowsze badania nad numizmatyką i sfragistyką..

Rozpoczęcie: 24-04-2023 18:00
Zakończenie: 04-05-2023 20:08:00

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2023 20:08:00
367903
Opis: wydawnictwa polskie, Horoszko Genowefa (red.) – Najnowsze badania nad numizmatyką i sfragistyką Pomorza Zachodniego. Materiały z konferencji 50 lat Działu Numizmatycznego Muzeum Narodowego w Szczecinie, Szczecin 2004, ISBN 8386136502
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 264 strony + 38 tablic, format B5, miękka oprawa, zbiór artykułów odnoszących się do numizmatyki i sfragistyki pomorskiej

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 29