wydawnictwa polskie, Paszkiewicz Borys, Stolarczyk Tomasz (red.) – Skarb srebrny z X wieku z Cz..

Rozpoczęcie: 24-04-2023 18:00
Zakończenie: 04-05-2023 20:07:40

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2023 20:07:40
367905
Opis: wydawnictwa polskie, Paszkiewicz Borys, Stolarczyk Tomasz (red.) – Skarb srebrny z X wieku z Czarnkowa pod Legnicą, Bibliotheca Nummaria Leopoldina 4, Legnica-Wrocław 2022, ISBN 9788388155796
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 290 stron, format ok. 22.5 x 29 cm, twarda oprawa, szczegółowe i kompleksowe opracowanie skarbu wczesnośredniowiecznych monet i ozdób odkrytych w Czarnkowie

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 57