wydawnictwa polskie, Adam Więcek – Dzieje sztuki medalierskiej w Polsce, I wydanie, Kraków 1972

Rozpoczęcie: 24-04-2023 18:00
Zakończenie: 04-05-2023 20:05:40

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2023 20:05:40
368223
Opis: wydawnictwa polskie, Adam Więcek – Dzieje sztuki medalierskiej w Polsce, I wydanie, Kraków 1972
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 401 stron formatu B5, oprawa twarda z obwolutą, obwoluta z licznymi naddarciami, rozklejony grzbiet przy tylnej okładce, ale bez luźnych stron, ślady zawilgnięcia dolnej krawędzi okładki, wnętrze ładnie zachowane, przekrojowe opracowanie obejmujące dzieje polskiego medalierstwa od XVI wieku po lata 70. XX wieku

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 25