wydawnictwa zagraniczne, David R. Sear - Byzantine coins and their values, London 1974

Rozpoczęcie: 24-04-2023 18:00
Zakończenie: 04-05-2023 20:03:20

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2023 20:03:20
368219
Opis: wydawnictwa zagraniczne, David R. Sear - Byzantine coins and their values, London 1974
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 415 stron formatu ok. A5, twarda oprawa z obwolutą, naddarcia obwoluty, pojedyncze zaznaczenia ołówkiem, bez szkody dla tekstu, podstawowy katalog monet bizantyjskich

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 144