wydawnictwa zagraniczne, Kruggel E., Gerbaševskis G. – Die Münzen des Herzogtums Kurlands, Riga 200..

Rozpoczęcie: 24-04-2023 18:00
Zakończenie: 04-05-2023 20:02:20

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2023 20:02:20
367642
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Kruggel E., Gerbaševskis G. – Die Münzen des Herzogtums Kurlands, Riga 2000, ISBN 9984191532
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 222 strony formatu B5, oprawa twarda, ilustrowany, szczegółowy katalog monet kurlandzkich, oddatkowo wyceny dla dwóch stanów zachowania, lekko uszkodzony tył okładki

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 48