Polska, późniejsza kopia (ODLEW) medalu ze Suity Królewskiej poświęconego Janowi Kazimierzowi

Rozpoczęcie: 07-04-2023 18:00
Zakończenie: 20-04-2023 22:17:20

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2023 22:17:20
367287
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668), późniejsza kopia (ODLEW) medalu ze Suity Królewskiej poświęconego Janowi Kazimierzowi, z puncą z literą "f", Aw: Popiersie władcy w lewo, w zbroi, JOANNES CASIMIRUS, u dołu I.I.R.F., Rw: Napis w czternastu wierszach, SIGISMUNDI III / EX CONSTANTIA AU= / STRIACA FILIUS ALTER ...
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 45.2 mm, 33.97 g
Literatura: Raczyński - patrz 613, ZKW Medale - patrz 378

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 54