Polska, grosz, 1546

Rozpoczęcie: 07-04-2023 18:00
Zakończenie: 20-04-2023 20:48:40
Polska, grosz, 1546

Polska, grosz, 1546

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2023 20:48:40
367072
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, grosz, 1546, Wilno, końcówki napisów LI / LITVA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, blask menniczy, bardzo ładnie zachowany egzemplarz
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 5SA5-2, Kop. 3280 (R1)

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 281