Niemcy, medal koronacyjny, 1861

Rozpoczęcie: 07-04-2023 18:00
Zakończenie: 20-04-2023 22:15:20

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2023 22:15:20
367244
Opis: Niemcy - Wilhelm I (1861–1888), medal koronacyjny, 1861, Aw: Głowy Wilhelma i Augusty w lewo, niżej sygnatura W. KULLRICH F., AUGUSTA KOENIGIN V. PREUSSEN - WILHELM KOENIG VON PREUSSEN, Rw: W wieńcu z liści i Orderu Orła Czarnego insygnia władzy, wyżej ZUR KRONUNG 1861
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: cyna, 30.2 mm, 10.56 g, miejscowe zapiłowania obrzeża

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 40