Niemcy, talar, 1592 HB

Rozpoczęcie: 07-04-2023 18:00
Zakończenie: 20-04-2023 21:55:20
Niemcy, talar, 1592 HB

Niemcy, talar, 1592 HB

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2023 21:55:20
367242
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Krystian II, Jan Jerzy I i August (1591–1611), talar, 1592 HB, Drezno, odmiana z nieco niższą półpostacią Krystiana II (w środku)
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 27.18 g, porysowane i czyszczone tło monety, patyna
Literatura: Davenport 9820A, Schnee 750, Keilitz/Kahnt 183, Merseburger 776

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 63