Polska, dwudenar, 1611

Rozpoczęcie: 07-04-2023 18:00
Zakończenie: 20-04-2023 21:02:20
Polska, dwudenar, 1611

Polska, dwudenar, 1611

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2023 21:02:20
367147
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, dwudenar, 1611, Wilno, ogon Pogoni poziomo z końcem zawiniętym do góry
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, lekko niecentryczny
Literatura: Ivanauskas 1SV12-12, Kop. 3400 (R1), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 192