Cesarstwo Rzymskie, denar, 234
Zakończenie: 20-04-2023 20:17:40
367092
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Aleksander Sewer (222–235), denar, 234, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP ALEXANDER PIVS AVG, Rw: Sol w koronie radialnej idący w lewo, trzymający bat, P M TR P XIII COS III P P |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro, 19.5 mm, 3.16 g, piękny, delikatna patyna |
Literatura: | Cohen 448, RIC 123 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 106