Republika Rzymska, denar, 47 pne

Rozpoczęcie: 07-04-2023 18:00
Zakończenie: 20-04-2023 20:13:00

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2023 20:13:00
367107
Opis: Republika Rzymska - L. Plautius Plancus 47 pne, denar, 47 pne, Rzym, Aw: Głowa Gorgony na wprost, poniżek L PLAVTIVS; Rw: Aurora lecąca w prawo, trzymająca cztery galopujące za nią konie, u dołu [PLANCVS]
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.3 mm, 4.09 g, rzadki i ładny, patyna
Literatura: Crawford 453/1c, Albert 1409

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 116