wydawnictwa polskie, Mezinsky Hans – En Studie av Karl IX:s Mynthistoria, tom I, II i III, Kivi..
Zakończenie: 20-04-2023 20:02:20
366802
| Opis: | wydawnictwa polskie, Mezinsky Hans – En Studie av Karl IX:s Mynthistoria, tom I, II i III, Kivik 2007, brak ISBN |
| Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | 141+ 375 + 272 strony, twarda oprawa, bogato ilustrowane i bardzo szczegółowe opracowanie i katalog mennictwa Karola IX napisane w języku szwedzkim |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 169