Grecja i posthellenistyczne, obol, ok. IV w. pne

Rozpoczęcie: 07-04-2023 18:00
Zakończenie: 20-04-2023 20:09:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 20-04-2023 20:09:20
359076
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Cylicja, obol, ok. IV w. pne, nieustalona mennica, Aw: Głowa Gorgony na wprost, Rw: Sfinks w lewo
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 10.7 mm, 0.56 g
Literatura: SNG France 479

Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 40