Polska, 25 lat działalności Baltony, 1975

Rozpoczęcie: 27-03-2023 18:00
Zakończenie: 06-04-2023 22:46:20

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 06-04-2023 22:46:20
365743
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 25 lat działalności Baltony, 1975, Warszawa, Aw: Róża wiatrów z Orłem na środku, XXV LAT DZIAŁALNOŚCI BALTONY - 1950-1975, Rw: Kotwica z czapką Merkurego, wyżej Baltona, po bokach kotwicy 1950 - 1975, na ramionach kotwicy SHIPCHANDLERS POLAND, TWENTY FIVE YEARS OF ACTIVITY, projektował i wykonał Zdzisław Koseda
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 69.9 mm, 183.01 g, niewielkie uszkodzenie obrzeża, nakład 1000 sztuk
Literatura: MMP 76/240, Paszkowycz 84/75

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 38