Niemcy, Odznaka za długoletnią służbę w policji I klasy (25 lat)
Zakończenie: 06-04-2023 22:42:40
366403
Opis: | Niemcy - III Rzesza (1933–1945), Odznaka za długoletnią służbę w policji I klasy (25 lat), Krzyż, na którym wieniec, w wieńcu orzeł trzymający wieniec ze swastyką, na stronie odwrotnej FÜR / TREUE / DIENSTE / IN DER / POLIZEI, odznaka jednoczęściowa, mocowana na wstążkę, brak wstążki |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz złocony, 43.4 x 48.3 mm, 23.18 g, zapiłowania na krawędziach, uszko z kółkiem do zawieszenia |
Literatura: | OEK 3526 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 97