Niemcy, album (Geldsorten aller Länder), ok. 1910

Rozpoczęcie: 27-03-2023 18:00
Zakończenie: 06-04-2023 22:32:00

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 06-04-2023 22:32:00
365712
Opis: Niemcy, album (Geldsorten aller Länder), ok. 1910, Album z wizerunkami monet różnych krajów oraz ich wartościami w różnych nominałach, w albumie pokazano nominały z krajów jak USA, Belgia, Bułgaria, Dania, Niemcy, Finlandia, Francja, Grecja, Wielka Brytania, Włochy, Niderlandy, Norwegia, Austro-Węgry (Austria, Węgry i monety jubileuszowe), Portugalia, Rumunia, Rosja, Szwecja, Szwajcaria, Serbia, Hiszpania, Turcja, Egipt, Argentyna, Brazylia, Wenezuela, Chile, Chiny, Ekwador, Japonia, Indie Brytyjskie, Indie Holenderskie, Maroko, Meksyk, Niemiecka Afryka Wschodnia, Persja, Peru, Tajlandia, Straits Settlements i Hongkong, Republika Południowoafrykańska, Tunezja, Urugwaj
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: niewielkie przetarcia okładki, wnętrze w bardzo dobrym stanie

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 108