Niemcy, 3 marki, 1911 F
Zakończenie: 06-04-2023 22:30:00
Niemcy, 3 marki, 1911 F
366396
Opis: | Niemcy - Wirtembergia - Wilhelm II (1891–1918), 3 marki, 1911 F, Stuttgart, 25. rocznica ślubu Wilhelma II z Charlottą |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | pięknie zachowane, niewielkie uszkodzenia obrzeża |
Literatura: | AKS 146, Jaeger 177a |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 35