Niemcy, talar, 1834 B
Zakończenie: 06-04-2023 22:26:40
Niemcy, talar, 1834 B
366693
Opis: | Niemcy - Hanower - Wilhelm IV (1830–1837), talar, 1834 B, Hanower |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | AKS 62, Davenport 662, Thun 152 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 88