Niemcy, 24 grosze maryjne (2/3 talara = gulden), 1789 MC
Zakończenie: 06-04-2023 22:26:20
366692
Opis: | Niemcy - Brunszwik-Wolfenbüttel - Karol Wilhelm Ferdynand (1780–1806), 24 grosze maryjne (2/3 talara = gulden), 1789 MC, Brunszwik |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 17.15 g, ładnie zachowane, patyna |
Literatura: | Welter 2910 |
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 47