Niemcy, 24 grosze maryjne (2/3 talara = gulden), 1789 MC

Rozpoczęcie: 27-03-2023 18:00
Zakończenie: 06-04-2023 22:26:20

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 06-04-2023 22:26:20
366692
Opis: Niemcy - Brunszwik-Wolfenbüttel - Karol Wilhelm Ferdynand (1780–1806), 24 grosze maryjne (2/3 talara = gulden), 1789 MC, Brunszwik
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.15 g, ładnie zachowane, patyna
Literatura: Welter 2910

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 39