Niemcy, talar górniczy (Ausbeutetaler), 1862 A
Zakończenie: 06-04-2023 22:24:20
366691
Opis: | Niemcy - Anhalt - Bernburg - Aleksander Karol (1834–1863), talar górniczy (Ausbeutetaler), 1862 A, Berlin |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna na monecie |
Literatura: | AKS 18, Davenport 506, Thun 6 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 44