Meksyk, 1 peso, 1902 Mo AM
Zakończenie: 06-04-2023 22:23:40
Meksyk, 1 peso, 1902 Mo AM
366466
Opis: | Meksyk - Republika od 1821, 1 peso, 1902 Mo AM, Meksyk |
Stan zachowania: | II/III, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 26.89 g, miejscowa szara patyna na monecie |
Literatura: | KM 409 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 49