Francja, półgrosz, bez daty (XVI w.)
Zakończenie: 06-04-2023 22:16:40
366391
Opis: | Francja - Strasburg - miasto, półgrosz, bez daty (XVI w.), Aw: Lilia w rozecie, wokoło napis SEMISSIS ARGENTINENSIS, Rw: Krzyż w rozecie, wokoło GLORIA IN EXCELSIS DEO |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 2.00 g, bardzo ładne i rzadkie |
Literatura: | Boudeau 1339 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 52