Śląsk, 1 krajcar, 1680
Zakończenie: 06-04-2023 22:06:00
Śląsk, 1 krajcar, 1680
366848
Opis: | Śląsk - księstwo oleśnickie - Dynastia Württemberg-Weiltingen - Sylwiusz Fryderyk (1664–1697), 1 krajcar, 1680, Oleśnica |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | F.u.S. 2368, Klein-Raff 104.3 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 100