Polska, brakteat, I ćwierć XIV w.

Rozpoczęcie: 27-03-2023 18:00
Zakończenie: 06-04-2023 21:24:00

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 06-04-2023 21:24:00
366573
Opis: Polska - Krakowskie - Opactwo Cysterskie w Jędrzejowie, brakteat, I ćwierć XIV w., Jędrzejów, Litera A z górną poprzeczką i szeryfami przy podstawie na zewnątrz
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.3 mm, 0.21 g
Literatura: BRP Kroczyce 19, BRP Przyłęk 65, Frynas P.11.17 (R), Kop. 243b

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 57