Polska, brakteat, I ćwierć XIV w.
Zakończenie: 06-04-2023 21:24:00
366573
Opis: | Polska - Krakowskie - Opactwo Cysterskie w Jędrzejowie, brakteat, I ćwierć XIV w., Jędrzejów, Litera A z górną poprzeczką i szeryfami przy podstawie na zewnątrz |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 15.3 mm, 0.21 g |
Literatura: | BRP Kroczyce 19, BRP Przyłęk 65, Frynas P.11.17 (R), Kop. 243b |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 57