Polska, denar, 1157–1166

Rozpoczęcie: 27-03-2023 18:00
Zakończenie: 06-04-2023 21:21:00
Polska, denar, 1157–1166

Polska, denar, 1157–1166

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 06-04-2023 21:21:00
366851
Opis: Polska - Bolesław IV Kędzierzawy (1146–1173), denar, 1157–1166, Aw: Popiersie księcia na wprost trzymającego miecz, z prawej litera E (?), Rw: Trzej książęta za stołem na wprost
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.2 mm, 0.26 g, patyna, gięty, wykruszenie części
Literatura: Frynas P.8.3 (R), Gum.H. 92, Kop. 57f (R4), Such. XXI, Str. 58i

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 130