Niemcy, halerz jednostronny, bez daty (XVI w.)
Zakończenie: 06-04-2023 21:16:00
366397
Opis: | Niemcy - Kolonia – miasto, halerz jednostronny, bez daty (XVI w.), Czteropolowa tarcza herbowa pod trzema koronami |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 0.27 g, pięknie zachowany rzadki |
Literatura: | Saurma 2839 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 50