Polska, 100 złotych, 1.07.1948
Zakończenie: 06-04-2023 20:28:40
366640
Opis: | Polska - Polska powojenna (1944–1952), 100 złotych, 1.07.1948, seria KG, numeracja 4571323 |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | kilkakrotnie złamane, po subtelnej konserwacji, banknot z kolekcji Lucow |
Literatura: | Lucow 1296d (R0), Miłczak 139f |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 42