Zakończenie: 30-03-2023 20:00 ÷ 22:23
Niemcy, medal skierowany przeciwko lichwie i lichwiarzom w okresie niemieckiej hiperinflacji, 1923
366229
sygnowany (F. W. Hörnlein); Aw: Lichwiarz siedzący na sn... | I-/II+ |
— start 75 zł 48 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, medal pamiątkowy, 1973
365715
Aw: Gałązka laurowa, obok znicz, Rw: Trzy głowy w lewo, u... | I/I- |
— start 12 zł 17 wyświetleń |
0 | zakończona |