Zakończenie: 30-03-2023 20:00 ÷ 22:23
Niemcy, medal skierowany przeciwko lichwie i lichwiarzom w okresie niemieckiej hiperinflacji, 1923
366229
sygnowany (F. W. Hörnlein); Aw: Lichwiarz siedzący na sn... | I-/II+ |
— start 75 zł 62 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, medal pamiątkowy, 1973
365715
Aw: Gałązka laurowa, obok znicz, Rw: Trzy głowy w lewo, u... | I/I- |
— start 12 zł 30 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 50. rocznica utworzenia pierwszego rządu w Lublinie, 1968
365729
Aw: 1918 / •UTWORZENIE / W LUBLINIE PIERW / SZEGO RZĄDU L... | I/I- |
— start 18 zł 26 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 25 lat Zakładów Górniczych Rudna, 1999
365727
Aw: Złoże rudy miedzi, KGHM / POLSKA / MIEDŹ S. A. / ODDZ... | I/I- |
14 zł szac. 20 zł 45 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, WRZZ – Warszawska Wojewódzka Rada Związków Zawodowych, 1978
365717
Aw: Syrena, WRZZ - WARSZAWA, Rw: Symbol Związków Zawodowy... | I |
16 zł szac. 25 zł 40 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, zestaw 2 żetonów, 2002
365557
zestgaw dwóch żetonów wybitych z okazji dziesięciolecia s... | I |
18 zł szac. 30 zł 35 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 80 lat praw miejskich Puław, 1986
365736
Aw: Zwój, na którym 80-LECIE / NADANIA / PRAW / MIEJSKICH... | I/I- |
0 | zakończona | |
Polska, zestaw 4 żetonów
365556
w skład zestawu wchodzą dwa żetony z kardynałem Stefanem ... | I/I- |
26 zł szac. 40 zł 49 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 30 lat Zespołu Mazowsze, 1980
365718
Aw: XXX LAT / ZESPOŁU / MAZOWSZE, niżej szachownica pół z... | I |
26 zł szac. 40 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, X lat firmy Restauro, 2003
365737
Aw: Panorama Torunia, wyżej anioł z herbem miasta, na dol... | I |
30 zł szac. 40 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona |