Polska, Bolesław I Wysoki, 2002

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 20-03-2023 18:00
Zakończenie: 30-03-2023 22:21:40

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2023 22:21:40
365735
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989), Bolesław I Wysoki, 2002, Warszawa, Aw: Półpostać władcy na wprost, z lewej • BOLESŁAW • I • / • WYSOKI • / • 1163-1201 •, Rw: Zwój, na którym śląski Orzeł, AKT LOKACYJNY KLASZTORU W LUBIĄŻU - 1175, projektowali Roussana i Andrzej Nowakowscy
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 70.2 mm, 173.48 g, nakład nieznany
Literatura: Paszkowycz 5/02 (nie notuje w tombaku złoconym)

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 34