Polska, Straconym i Zamęczonym, 2001

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 20-03-2023 18:00
Zakończenie: 30-03-2023 22:21:20

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2023 22:21:20
365723
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989), Straconym i Zamęczonym, 2001, Warszawa, Aw: Studnia przykryta drewnianą kratą, na której krzyż, na obręczy 1944 - 1956, z lewej WARSZAWA 2001, STRACONYM I ZAMĘCZONYM, Rw: Krzyże na tle sylwetek męskich, I WAS PAN DO CHWAŁY POWOŁA, projektowała Ewa Olszewska-Borys
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 70.0 mm, 167.12 g, nakład 225 sztuk, niewielkie uszkodzenia obrzeża
Literatura: Paszkowycz 34/01

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 23