Polska, Tysiąclecie Poolski Chrześcijańskiej, 1966
Zakończenie: 30-03-2023 22:14:40
365739
Opis: | Polska - medale Polonii po II wojnie światowej, Tysiąclecie Poolski Chrześcijańskiej, 1966, Londyn, Aw: Mieszko klęczący przed krzyżem, w tle łąki i gród, TYSIĄCLECIE POLSKI CHREŚCIJAŃSKIEJ 966•1966, na dole sygnatura TK&S, Rw: Orzeł, PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | biały metal lany, 63.9 mm, 72.32 g |
Literatura: | Brzezicki 44 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 60