Polska, Tysiąclecie Poolski Chrześcijańskiej, 1966

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 20-03-2023 18:00
Zakończenie: 30-03-2023 22:14:40

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2023 22:14:40
365739
Opis: Polska - medale Polonii po II wojnie światowej, Tysiąclecie Poolski Chrześcijańskiej, 1966, Londyn, Aw: Mieszko klęczący przed krzyżem, w tle łąki i gród, TYSIĄCLECIE POLSKI CHREŚCIJAŃSKIEJ 966•1966, na dole sygnatura TK&S, Rw: Orzeł, PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal lany, 63.9 mm, 72.32 g
Literatura: Brzezicki 44

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 52