Watykan, medal z okazji 50-lecia kapłaństwa, 1887

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 20-03-2023 18:00
Zakończenie: 30-03-2023 22:13:40

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2023 22:13:40
366261
Opis: Watykan - Leon XIII (1878–1903), medal z okazji 50-lecia kapłaństwa, 1887, sygnowany F BIANCHI, Aw: Popiersie papieża w lewo, LEON XIII / PONT MAX, pod popiersiem CHARLES KRAUSS EDIT; Rw: Tiara, poniżej udekorowana tarcza herbowa, CELEBRANTI HONORIS CAVSA IVBILAEVM SACERDOTALE, poniżej data MDCCCLXXXVII
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz platerowany złotem, 44.6 mm, 44.39 g, rewers wycyzelowany, medal w eleganckim, oryginalnym pudełku

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 65