Watykan, medal z okazji 50-lecia kapłaństwa, 1887
Zakończenie: 30-03-2023 22:13:40
366261
Opis: | Watykan - Leon XIII (1878–1903), medal z okazji 50-lecia kapłaństwa, 1887, sygnowany F BIANCHI, Aw: Popiersie papieża w lewo, LEON XIII / PONT MAX, pod popiersiem CHARLES KRAUSS EDIT; Rw: Tiara, poniżej udekorowana tarcza herbowa, CELEBRANTI HONORIS CAVSA IVBILAEVM SACERDOTALE, poniżej data MDCCCLXXXVII |
Stan zachowania: | II/III, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz platerowany złotem, 44.6 mm, 44.39 g, rewers wycyzelowany, medal w eleganckim, oryginalnym pudełku |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 83