Niemcy, Johann Wolfgang von Goethe, bez daty (1982)
Zakończenie: 30-03-2023 22:12:40
366305
Opis: | Niemcy - Niemiecka Republika Federalna (1948–), Johann Wolfgang von Goethe, bez daty (1982), Aw: Popiersie w lewo, JOHANN WOLFGANG VON GOETHE 1749–1832, Rw: Teatr w Weimarze, napis WEIMAR NATIONALTHEATER |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro,40.1 mm, 22.91 g, na rewersie punca 925, patyna |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 49