Niemcy, Johann Wolfgang von Goethe, bez daty (1982)

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 20-03-2023 18:00
Zakończenie: 30-03-2023 22:12:40

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2023 22:12:40
366305
Opis: Niemcy - Niemiecka Republika Federalna (1948–), Johann Wolfgang von Goethe, bez daty (1982), Aw: Popiersie w lewo, JOHANN WOLFGANG VON GOETHE 1749–1832, Rw: Teatr w Weimarze, napis WEIMAR NATIONALTHEATER
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro,40.1 mm, 22.91 g, na rewersie punca 925, patyna

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 22