Francja, Wystawa Światowa w Paryżu, 1878
Zakończenie: 30-03-2023 22:11:00
365353
Opis: | Francja - III Republika (1871–1940), Wystawa Światowa w Paryżu, 1878, Aw: Alegorie sztuki i nauki, w tle zabudowania Wystawy, w odcinku leżąca Obfitość oraz sygnatura OUDINE, EXPOSITION • UNIVERSELLE • INTERNATIONALE • MDCCCLXXVIII, Rw: Dwa anioły trzymające zwój z planem wystawy, niżej sygnatura OUDINE, REPUBLIQUE FRANCAISE - PLANS • DES • BÁTIMENTS • DE • L'EXPOSITION • UNIVERSELLE • DU • CHAMP • DE • MARS • ET • DU • TROCADERO, Obrzeże: Punca CIUVRE |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | miedź, 86.7 mm, 303.69 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 57